Poslovil se je profesor Tomaž Pavšič
Razstava Tinke Gantar – Hvalnica naravi
26. 2. 2019

Vabljeni na Občni zbor društva

Vabimo vas na Občni zbor Muzejskega društva Idrija, ki bov ponedeljek, 4. marca 2019 ob 18. uri v razstavnih prostorih Flore Carniolice v Idriji.

Predlagan dnevni red:

1. Izvolitev organov zbora (delovnega predsedstva, verifikacijske komisije, zapisnikarja in dveh overovateljev zapisnika)
  2. Poročilo o delu Muzejskega društva Idrija v letu 2018
  3. Finančno poročilo za leto 2018
  4. Poročilo nadzornega odbora
  5. Predlog programa Muzejskega društva Idrija in MK Cerkno za leto 2019
  6. Razprava na poročilo in sprejem programa dela
  7. Razno

Za popestritev večera nam bo Tinka Gantar v sliki in besedi predstavila potepanje Pumprkov med cvetjem.

Prisrčno  vabljeni, da se skupaj poveselimo in podružimo ob dobri kapljici in prigrizku.

Predsednica: Martina Peljhan

Predlog programa

Muzejskega društva Idrija in Muzejskega kluba Cerkno za leto 2019

PREDAVANJA, POGOVORI, PREDSTAVITVE;